Joma світовий бренд

Компанія JOMA виникла в 1965 році. На той час її засновнику Фруктуосо Лопес було тільки 18 років. Тоді він мав тільки будинок, руки та бажання. Більше 40 років тому, коли цього ніхто не робив, Лопес почав інвестувати в технології, вивчати супротив шкіри, відповідність форм, міцність підошви. І це принесло свої плоди.

Сьогодні Joma – сучасне високотехнологічне підприємство, и має дочірні підприємства в США, Мексиці, Панамі, Гонконзі, Італії, Германії, Англії та мережу представників у 28 країнах.

Це підприємство, яке використовує власні результати наукових досліджень.

Основі напрямки Joma – виготовлення професійного взуття, спортивної форми та аксесуарів. Якість та нові технології – головний підхід до розробки власних колекцій. Виготовлення взуття для футзалу – це напрямок, який займає особливе місце у впровадженні продукції Joma. В 1997 році Jomaстає передовим брендом зального футболу – гри, яка отримала велику популярність. По футзалу проходять чемпіонати світу та Європи – завдяки революційним досягненням в розробці професійного зального взуття, в яке взуті найвідоміші гравці та тренери. Також Joma отримала репутацію виробника якісної спортивної форми, в якій у всьому відчувається іспанська своєрідність та вишуканий стиль. Продукція Joma – вибір професійних спортсменів усього світу. Відомі футбольні клуби «Deportivo», «Sevilla», «Charlton», які змагаються за спортивні трофеї, одягнені в форму та взуття Joma.

ПРОКАЧАЙ СВОЮ СВОБОДУ

Замовляй товари Joma за вигідною ціною у нашому магазині

Оберіть свій здоровий шлях сьогодні!

Підпишіть на наші оновлення та отримайте знижки на товари!